poniedziałek, 29 maja 2017

Natura Accessories Spray do czyszczenia pędzli kosmetycznych w 5 makijażowych gwiazdkach Michalin'y

Cześć, 

Pędzle - nieodłączny element makijażu. Mają za zadanie nam go ułatwić, przyśpieszyć lub pomóc nam w uzyskaniu efektu, jaki oczekujemy od produktu.  Z tego powodu wiele z nas inwestuje w te dobre pędzle by móc się nimi cieszyć przez długie lata. 
Prawidłowa pielęgnacja flagowego narzędzia makijażu pozwala na długą jego egzystencję, jak także w dużym stopniu wpływa na zdrowie naszej cery, dlatego też dzisiaj pokażę Wam produkt, który według producenta ułatwi ich czyszczenie. Natura Accessories Spray do czyszczenia pędzli kosmetycznych. 


Ma za zadanie:

-doskonale czyścić,
-dezynfekować,
-odświeżać i pielęgnować,
-oraz nadaje się do pędzli syntetycznych jak i naturalnych.

Opakowanie jest małe, z atomizerem co ułatwia korzystanie z produktu. Można go łatwo spakować do kuferka, kosmetyczki i nie zajmuje dużo miejsca.
Jest dobry do awaryjnego czyszczenia pędzli.


Kosztuje około 5 zł, więc to nie jest spory wydatek. 


Zatem zobaczmy jak radzi sobie z pędzlami.
Do testu użyłam pędzla Zoevy odrazu po wykonaniu makijażu.Wykonałam instrukcję producenta i jak widać niestety nie udało się umyć pędzla do końca. 
Pomijam już fakt, że w całym pomieszczeniu wali alkoholem razem z pędzlem.
Intensywny zapach alkoholu sugeruję, że pędzel po umyciu zaraz będzie suchutki. Niestety tak się nie stało, pędzel jest mokry i trzeba dłuższą chwilę poczekać aż wyschnie.
Gdy to się już stanie możemy doświadczyć kolejnego rozczarowania w postaci tego, że pędzel jest szorstki i drapie po powiece, pomijam fakt, że tak wali alkoholem, że aż strach go użyć, bo ma się wrażenie, że wpadnie coś do oka. Nie byłabym obiektywna gdybym nie wspomniała, że pędzel nadaje się do ponownego użycia innego cienia, bez plam, więc spray spełnia swoje zadanie.                                                                            3/5 🌟


Płyn nadaje się do mycia pędzli w ekstremalnych sytuacjach, domywa cienie, lecz pędzel zostaje zabarwiony co nie dzieje się w przypadku innej metody czyszczenia, schnie dość długo i zmienia tymczasowo strukturę pędzla, po tradycyjnym umyciu wszystko wraca do normy.
 Niestety zapach jest okropny, odrzuca od korzystania z produktu. Nie zastąpi mycia w wodzie.
Nadaje się do dezynfekcji pędzli w wypadku upuszczenia ich na podłogę itp. 


Mieliście już ten produkt ? Dajcie znać jak u Was się sprawdził:)


2 komentarze:

  1. Dobrze, że się na to nie skusiłam bo zmarnowałabym tylko 5zł :D Na szczęście mam wystarczającą ilość pędzli, ale nawet jakby zabrakło to mogę nałożyć cień palcem :)

    http://www.dustyredplace.weebly.com/

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Michalina Zawalska , Blogger