piątek, 12 maja 2017

Tawerna Panorama.


Szykuję się przepiękny weekend!

Szkoda by było stracić tak piękną pogodę na siedzeniu przed telewizorem. Dlatego jeżeli nie macie planów, pomysłu na weekend, a mieszkacie w okolicach Szczecina i pragniecie wykorzystać pogodę to proponuję Wam obiad w Tawernie Panorama! 


Stepnica jest to mała wioska licząca około 5000 mieszkańców. Położona 67,3 km od Szczecina i leży nad Zatoką Stepnicką. W sercu wioski znajduję się restauracja o nazwie Tawerna Panorama i to o niej będzie dzisiejszy post;)Tawerna Panorama w swojej ofercie ma głównie ryby i zupy, oraz przepyszne świeżo wyciskane soki.
Napijecie się także kawy, zjecie porcje lodów, kawałek ciasta i co najważniejsze miło spędzicie czas na świeżym powietrzu, ponieważ restauracja posiada bardzo duży taras.
  
W środku restauracja prezentuje się równie pięknie. Duża przestronna sala, na której środku znajduje się imponujący statek.

Osobiście polecam Łososia z pieca z masełkiem czosnkowym w towarzystwie warzyw zapiekanych z serem. 
Danie prezentuje się następująco. Tak widać moją rękę :P
Nawet Pulpet jest zachwycony!Dajcie znać czy byliście już w Tawernie Panorama, a może szykujecie się by się tam wybrać. 
Zostawiam Was z widokiem na Zatokę Stepnicką!2 komentarze:

  1. Nigdy nie byłam w Szczecinie ani w okolicach tego miasta, ale jeśli będę miała sposobność pojechania tam, to z chęcią zajrzę do polecanej przez Ciebie tawerny. ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Michalina Zawalska , Blogger